Cevap Aradığınız Tüm Sorular

Sorularınıza cevap bulamazsanız çekinmeden iletişim bölümündeki kanallardan bize ulaşın. Bilmek istediklerinizi öğrenin.


ingilteredenal.com hizmeti ile, illegal olmayan ve gönderimi mümkün olan herşeyi getirebilirsiniz. Kargo maliyetlerini düşürmek için siparişlerinizi birleştirebilir, ayırabilirsiniz.İngilteredenal.com sitesi aracılığı ile kimyasal malzemeler, silah, patlayıcı maddeler ve tekrar satılmak üzere ticari nitelikte ürünler ile illegal içerikli ürünler kesinlikle sipariş edilemez. Unutmayın sizin için evinizi dahi taşıyabiliriz.
Değeri 22 Euro'nun altında olan ve aynı üründen 3 adet ve daha fazla olmayan siparişleriniz gümrüğe girmez (alışverişin türüne göre değişiklik gösterebilir). Gümrüğe giren siparişlerinizin işlemlerini bizzat kendiniz yapabilir veya gümrükleme komisyon bürolararından yardım alabilirsiniz.Tarafımızdan yapılmasını istediğiniz ürünlerin gümrükleme bedeli ödeme sayfasından yapılabilir.
Siparişleriniz express ile istanbula ertesi gün teslim edilebilir.(İstanbul) Herhangi bir kısıtlanma olmadığı sürece diğer gönderimlerde de 3-7 iş günüdür.
Size özel hesabım bölümüne girin ve yeni alışveriş sekmesinden alışverişinizi ekleyin.
Evet. İngilteredenal.com, kullanıcılarının paketlerini 15 gün süre ile ücretsiz depolar. 15 günü aşan beklemelerde her 1 gun icin £0,5Gbp ücret alınır. Paket depolama toplamda 30 günü aşamaz. 30 gün sonrasında alınmayan ve her hangi bir bilgi verilmeyen paketler geri dönüşüm merkezine gönderilir.
Evet. Paketlerinizi istediğiniz takdirde en az kargo maliyeti için yeniden paketleyebiliriz. Böylece gereksiz büyük paketleme için ekstra kargo ücreti ödemezsiniz. Ayrıca yeniden paketleme isteyerek farklı paketlerdeki ürünlerinizi birleştirebilirsiniz.
Ürün iade ve değişimleri için ürünü satın aldığınız site(mağaza) ile irtibata geçin. Yapacağınız yazışmalar ve değişimi yapılan ürünlerinizin gönderilmesi için bizden almış olduğunuz İngiltere adresinizi kullanabilirsiniz. Ürün değişimi ve iadeler tamamen alışveriş yapılan site ile kullanıcı arasında olup, İngilteredenal.com bu tür durumlarda sorumluluk kabul etmemektedir. İngilteredenal.com tarafından yapılması istenilen işlemlerde £15Gbp işlem ücreti alınır. Sadece Benim için Al hizmeti ile yapılan alışverişlerde iade desteği tarafımızdan ücretsiz verilir.
Benim için satın al hizmetimizi kullanarak kartınızın geçmediği yerlerden alışveriş yapabilirsiniz. Benim için alsayfasına ulaşmak için tıklayınız.
Siparişlerinizin takibi için hesabım bölümünden giden paketler bölümünü inceleyebilirsiniz. Gönderilen paket ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız yada takip işlemini gerçekleştiremiyorsanız lütfen bize ulaşın.