Cevap Aradığınız Tüm Sorular

Sorularınıza cevap bulamazsanız çekinmeden iletişim bölümündeki kanallardan bize ulaşın. Bilmek istediklerinizi öğrenin.


ingilteredenal.com hizmeti ile, illegal olmayan ve gönderimi mümkün olan herşeyi getirebilirsiniz. Kargo maliyetlerini düşürmek için siparişlerinizi birleştirebilir, ayırabilirsiniz.İngilteredenal.com sitesi aracılığı ile kimyasal malzemeler, silah, patlayıcı maddeler ve tekrar satılmak üzere ticari nitelikte ürünler ile illegal içerikli ürünler kesinlikle sipariş edilemez.Ayrıca araba parçası gönderimi yapılamaz. Unutmayın sizin için evinizi dahi taşıyabiliriz.
Gümrük işlemlerinin tamamı tarafımızdan yapılır. Tüm paketler tüm işlemleri yapılarak kapınıza teslim edilir. Bazı ürünlerin işlemlerinin yapılması ekstra ücrete tabi olup bazı ürünlerde de İstanbul gümrüğüne teslim edilerek tarafınızdan yapılması istenebilir.
İngiltere ve Türkiye arasında karşılıklı icra edilen araç seferlerimiz bulunmaktadır. İngiltereden her ay sonu planlanan araçlarımız 10 gün içersinde İstanbulda olmakta ve 2-3 gün içerisinde gümrük işlemleri yapılmaktadır. Paketleriniz tarihe göre 20-40 günde teslim edilir.
Akin OZR Access Storage adresine gelecek tüm paketlerinizi whatsapptan yada size özel sayfadan bildirin.
Evet. İngilteredenal.com, kullanıcılarının paketlerini 15 gün süre ile ücretsiz depolar. 15 günü aşan beklemelerde her 1 gun icin £0,5Gbp ücret alınır. Paket depolama toplamda 30 günü aşamaz. 30 gün sonrasında alınmayan ve her hangi bir bilgi verilmeyen paketler geri dönüşüm merkezine gönderilir.
Evet. Paketlerinizi istediğiniz takdirde en az kargo maliyeti için yeniden paketleyebiliriz. Böylece gereksiz büyük paketleme için ekstra kargo ücreti ödemezsiniz. Ayrıca yeniden paketleme isteyerek farklı paketlerdeki ürünlerinizi birleştirebilirsiniz.
Ürün iade ve değişimleri için ürünü satın aldığınız site(mağaza) ile irtibata geçin. Yapacağınız yazışmalar ve değişimi yapılan ürünlerinizin gönderilmesi için bizden almış olduğunuz İngiltere adresinizi kullanabilirsiniz. Ürün değişimi ve iadeler tamamen alışveriş yapılan site ile kullanıcı arasında olup, İngilteredenal.com bu tür durumlarda sorumluluk kabul etmemektedir. İade işlemleri konusunda yardımcı olunamamaktadır.
Benim için satın al hizmetimizi kullanarak kartınızın geçmediği yerlerden alışveriş yapabilirsiniz. Benim için alsayfasına ulaşmak için tıklayınız.
Paket takibi i�in bize ula�abilirsiniz. Ara� ��k�� tarihini bize ula�arak ��renebilirsiniz. Gönderilen paket ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız yada takip işlemini gerçekleştiremiyorsanız lütfen bize ulaşın.